Kitų vežėjų, išvykstančių iš Joniškio stoties, autobusų tvarkaraščiai

       
  išvyksta atvyksta  
Į Vilnių (per Pašvitinį, Panevėžį) 06.35 10.30  
 
Į Vilnių (per Kriukus, Panevėžį) 10.25 15.15  
15.55 20.25  
Į Rygą 09.50 11.50  
16.16 18.20  
Į Karaliaučių (Kaliningradą) 12.10 20.00 Vyksta kas antrą dieną, dėl tikslesnės informacijos teiraukitės tel. 8 426 51333  
 
Į N. Akmenę (per Žagarę) 12.30 13.45  
 
Į Kauną (per Šiaulius, Radviliškį, Kėdainius)      
14.10 17.55  
Į Kauną (per Pakruojį, Radviliškį, Kėdainius) 15.10 19.15  
 
Į Pakruojį (per Pašvitinį) 12.25 d.d. 14.10 d.d.  
17.20 a,pnk 19.00 a,pnk  
Į Žagarę 08.15 08.45  
10.30 11.05  
12.30 13.10  Žymėjimai:
Į Šiaulius 18.00 18.50 d.d.– darbo dienomis
Į Šiaulius (per Meškuičius) 07.25 08.20 p– pirmadienis
08.50 s.n. 09.45 s.n. a–antradienis
11.05 12.00 t– trečiadienis
11.30 12.25 k–ketvirtadienis
14.20 15.15 pnk–penktadienis
15.40 16.35 š–šeštadienis
16.45 17.40 s–sekmadienis
19.35 20.30 n–nevažiuoja
INFORMACIJOS darbo laikas

Pirmadieniais - penktadieniais:

Šeštadieniais, sekmadienis ir švenčių dienomis:

Telefonas:

Rašykite mums Facebook'e

5.00 - 20.00

5.00 - 19.00

(8 426) 5 13 33

ADMINISTRACIJOS darbo laikas

Pirmadieniais - ketvirtadieniais:

Penktadieniais:

Pietų pertrauka:

joniskioap@gmail.com

8.00 - 17.00

8.00 - 15.45

12.00 - 12.45

Menu Title