MIESTO AUTOBUSO TVARKARAŠTIS (darbo dienomis) |
||||||||
Sustojimas |
I reisas |
II reisas |
III reisas |
IV reisas |
V reisas |
VI reisas |
VII reisas |
VIII reisas |
Autobusų stotis |
7:30 |
8:30 |
9:25 |
10:30 |
14:30 |
15:20 |
16:05 |
|
Geležinkelio stotis |
|
|
9:35 |
|
|
|
|
16:50 |
Joniškio senosios kapinės |
7:32 |
8:32 |
9:36 |
10:32 |
14:32 |
15:22 |
16;07 |
16:55 |
Melioratorių aikštė |
7:33 |
8;:3 |
9:37 |
10:33 |
14:33 |
15:23 |
16:08 |
16:57 |
Centras (prie fontano) |
7:35 |
8:35 |
9:38 |
10:35 |
14:35 |
15:25 |
16:10 |
17:00 |
Parduotuvė NORFA |
7:38 |
8:38 |
9:39 |
10:38 |
14:38 |
15:28 |
16:12 |
17:03 |
Centras (vaistinė „Camelia”) |
7:40 |
8:40 |
9:40 |
10:40 |
14:40 |
15:30 |
16:15 |
17:07 |
Parduotuvė Pašvitinio g-vėje |
7:42 |
8:42 |
9:42 |
10:42 |
14:42 |
15:32 |
|
|
Ligoninė |
7:43 |
8:43 |
9:43 |
10:43 |
14:43 |
15:33 |
|
|
Naujos kapinės |
|
|
9:47 |
10:47 |
|
|
|
|
Beržininkai |
7:48 |
8:48 |
9:48 |
10:48 |
14:48 |
15:38 |
|
|
Miškų-ūkis |
7:49 |
8:49 |
9:49 |
10:49 |
14:49 |
15:39 |
|
|
Beržininkai |
7:50 |
8:50 |
9:50 |
10:50 |
14:50 |
15:40 |
|
|
Ligoninė |
7:55 |
8:55 |
9:55 |
10:55 |
14:55 |
15:45 |
|
|
Centras (prie fontano) |
7:57 |
8:57 |
9:57 |
10:57 |
14:57 |
15:47 |
|
|
Parduotuvė NORFA |
8:00 |
9:00 |
10:00 |
11:00 |
15:00 |
15:50 |
|
|
Centras (vaistinė „Camelia”) |
8:03 |
9:03 |
10:03 |
11:03 |
15:03 |
15:53 |
|
|
Melioratorių aikštė |
8:05 |
9:05 |
10:05 |
11:05 |
15:05 |
15:55 |
16:18 |
17:10 |
Joniškio senosios kapinės |
8:07 |
9:07 |
10:07 |
11:07 |
15:07 |
15:57 |
16:20 |
17:12 |
Geležinkelio stotis |
|
9:10 |
|
|
|
|
16:25 |
|
Autobusų stotis |
8:10 |
9:15 |
10:10 |
11:30 |
15:10 |
16:00 |
|
17:15 |
Joniškio senosios kapinės |
|
|
10:12 |
11:32 |
|
|
|
|
Melioratorių aikštė |
|
|
10:13 |
11:33 |
|
|
|
|
Centras (prie fontano) |
|
|
10:14 |
11:34 |
|
|
|
|
Kolektyviniai sodai |
|
|
10:16 |
11:36 |
|
|
|
|
Mikolaičiūnai |
|
|
10:17 |
11:37 |
|
|
|
|
Kalnelis |
|
|
10:20 |
11:40 |
|
|
|
|
Kalnelio naujos kapinės |
|
|
10:21 |
11:41 |
|
|
|
|
Mikolaičiūnai |
|
|
10:24 |
11:44 |
|
|
|
|
Kolektyviniai sodai |
|
|
10:25 |
11:45 |
|
|
|
|
Centras (vaistinė „Camelia”) |
|
|
10:27 |
11:47 |
|
|
|
|
Melioratorių aikštė |
|
|
10:28 |
11:48 |
|
|
|
|
Joniškio senosios kapinės |
|
|
10:29 |
11:49 |
|
|
|
|
Autobusų stotis |
|
|
10:30 |
11:50 |
|
|
|
|
P.S. Į naująsias Joniškio ir Kalnelio kapinės autobusas važiuoja nuo balandžio 1 d. iki lapkričio 2 d.
MIESTO AUTOBUSO TVARKARAŠTIS Į TURGŲ IR GELEŽINKELIO STOTĮ | ||||||||
(šeštadieniais ir sekmadieniais) | ||||||||
Sustojimas | I reisas | II reisas | III reisas | IV reisas | V reisas | VI reisas | VII reisas | |
Autobusų stotis | 7:45 | 16:00 | ||||||
Geležinkelio stotis išvykimas | 9:35 | 16:50 | ||||||
Turgus (aikštelė) išvykimas | 8:45 | 9:45 | 10:45 | 11:45 | ||||
Kapinės | 7:46 | 8:46 | 9:46 | 10:46 | 11:46 | 16:01 | 16;53 | |
Melioratorių aikštė | 7:48 | 8:48 | 9:48 | 10:48 | 11:48 | 16:03 | 16:55 | |
Centras (prie fontano) | 7:50 | 8:50 | 9:50 | 10:50 | 11:50 | 16:05 | 16:57 | |
PC „Saurola” | 7:52 | 8:52 | 9:52 | 10:52 | 11:52 | 16:07 | 16:59 | |
Parduotuvė „Turistas“ | 7:53 | 8:53 | 9;53 | 10:53 | 11:53 | 16:08 | 17:00 | |
Centras (vaistinė „Camelia”) | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 16:15 | 17:07 | |
Melioratorių aikštė | 9:02 | 10:02 | 11:02 | 12:02 | 16:17 | 17:09 | ||
Kapinės | 9:04 | 10;04 | 11:04 | 12:04 | 16:19 | 17:11 | ||
Turgus (aikštelė) atvykimas | 8:05 | 9:05 | 10:05 | 11:05 | ||||
Geležinkelio stotis atvykimas | 9:10 | 16:25 | ||||||
Autobusų stotis | 12:05 | 17:15 |
MIESTO AUTOBUSO TVARKARAŠTIS Į GELEŽINKELIO STOTĮ | |||||
(švenčių dienomis) | |||||
Sustojimas | I reisas | II reisas | III reisas | IV reisas | |
Autobusų stotis | 8:45 | 16:00 | |||
Geležinkelio stotis išvykimas | 9:35 | 16:50 | |||
Kapinės | 8:46 | 9:46 | 16:01 | 16:53 | |
Melioratorių aikštė | 8:48 | 9:48 | 16:03 | 16:55 | |
Centras (prie fontano) | 8:50 | 9:50 | 16:05 | 16:57 | |
PC „Saurola” | 8:52 | 9:52 | 16:07 | 16:59 | |
Parduotuvė „Turistas“ | 8:53 | 9:53 | 16:08 | 17:00 | |
Centras (vaistinė „Camelia”) | 9:00 | 10:00 | 16:15 | 17:07 | |
Melioratorių aikštė | 9:02 | 10:02 | 16:17 | 17:09 | |
Kapinės | 9:04 | 10:04 | 16:19 | 17:11 | |
Geležinkelio stotis atvykimas | 9:10 | 16:25 | |||
Autobusų stotis | 10:05 | 17:15 |